TRİAL PAKET İLE PLATİN PAKET ÖZELLİKLERİNİ 365 GÜN ÜCRETSİZ KULLANABİLİRSİNİZ
WITH THE TRIAL PACKAGE, YOU CAN USE THE PLATIN PACKAGE FEATURES FOR 365 DAYS FREE

TERİMLER VE KOŞULLAR

Bu web sitesini kullanarak ve / veya aşağıda aşağıda belirtilen şartlarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. (Kare Kod Menum), iletme veya bilgisayarlarına, web sitesi veya içerik web sitesinde kullanılmasının doğrudan veya dolaylı bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek zarar veya diğer sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kâğıt Kod Menum, web sitenin değiştirme, web satış işlemlerini durdurma veya web sitesini önceden haber vermeksizin yeniden düzenleme saklı tutar. Bu yazıda yayımlanmasından sonra ortaya çıkar. Değişiklikleri yazdıktan sonra siteyi devam ettirmek, kabul kabul ve kabul edildi. Bu terimler diğer bağlantılı web siteleri için de geçerlidir.

Kare Kod Menum, Kare Kod Menum’a ilk kayıt sırasında kullanıcı tarafından girilen bilgileri kullanarak satış, bilgi, bildirimler ve diğer nedenlerle yazılı posta, e-posta, SMS, telefon görüşmeleri ve diğer iletişim şekilleri aracılığıyla kullanıcıyla iletişim kurma hakkını saklı tutar. .com + veya daha sonra eklenmiş olan herhangi bir yeni veya değiştirilmiş adres, e-posta adresi ve arazi ve cep telefonu numaraları. Kullanıcı Kare Kod Menum’e yukarıda belirtilen yollarla temasa geçmeyi kabul etmediklerine dair yazılı bir bildirim göndermediği sürece, kullanıcı bu kuralları kabul eder.

Kare Kod Menum, performans, hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, çalıştırma veya iletimdeki gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı hatası, hırsızlık veya yetkisiz erişimin bozulması veya imha edilmesinden kaynaklanan hiçbir zarar, sorumluluk veya yaralanma için sorumluluk kabul etmemektedir. Sözleşmenin ihlali, ihmal, ihmal veya diğer herhangi bir dava sebebinin değiştirilmesi, kullanılması veya kullanılması.

Kare Kod Menum web sitesi, diğer bağımsız üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılı siteler yalnızca ziyaretçilerimize kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Bu tür bağlantılı siteler Kare Kod Menum’in kontrolü altında değildir ve Kare Kod Menum, bu tür bağlantılı sitelerde bulunan herhangi bir bilgi veya materyal de dahil olmak üzere bu bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve onaylamaz.

Tüm metin, grafikler, kullanıcı arayüzleri, görsel arayüzler, fotoğraflar, ticari markalar, logolar, sesler, www.karekodmenum.net + domain, müzik, sanat eserleri ve bilgisayar kodu (topluca, “içerik”), tasarım, yapı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Şantiyede yer alan, içeriğin seçimi, koordinasyonu, ifadesi, “bak ve hisset” ve bu içeriğin düzenlenmesi Kare Kod Menum’e veya Kare Kod Menum’a aittir, ticari mülkiyet, telif hakkı, patent ve ticari marka yasaları ve diğer çeşitli ürünler tarafından korunmaktadır. fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet yasaları. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilmediği sürece, sitenin hiçbir bölümü yoktur ve hiçbir içerik kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, halka açık gösterilemez, kodlanamaz, çevrilemez, iletilemez veya dağıtılamaz (“yansıtma” dahil) Kare Kod Menum’un önceden yazılı izni olmadan başka herhangi bir bilgisayar, sunucu, web sitesi veya yayın veya dağıtım amacıyla veya herhangi bir ticari girişim için başka bir ortam

Kullanıcı, Kullanım Koşullarında belirtilen şartları ve bu şartlara Kare Kod Menum tarafından daha sonra tek taraflı olarak eklenen koşulları ihlal ederse, hesabını Kare Kod Menum’e veya herhangi bir üçüncü tarafa zarar vermek için hesabını kullanarak ve / veya Kare Kod Menum’in ticari itibarını veya iyi niyetini Kare Kod Menum kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme hakkını saklı tutar ve kullanıcıya karşı hem adli hem de idari adımlar atma hakkına sahiptir. Ayrıca, Kare Kod Menum web sitesindeki “Arkadaşlarınıza Söyleyin” uygulamasının istenmeyen ticari mesajlar / “istenmeyen toplu e-posta” (UCE / SPAM) veya kullanıcı için gelir yaratacak başka herhangi bir formda kullanılması yasaktır. Bu nedenle, kullanıcı bu koşulları ihlal ederse, Kare Kod Menum, hesabında mevcut herhangi bir kupon dahil olmak üzere başka bir sebep göstermeden tek taraflı ve süresiz olarak kullanıcının hesabını askıya alma hakkını saklı tutar. Kare Kod Menum, bundan dolayı herhangi bir zararın olması durumunda dava açma veya talep etme hakkını saklı tutar.