TRİAL PAKET İLE PLATİN PAKET ÖZELLİKLERİNİ 365 GÜN ÜCRETSİZ KULLANABİLİRSİNİZ
WITH THE TRIAL PACKAGE, YOU CAN USE THE PLATIN PACKAGE FEATURES FOR 365 DAYS FREE

QR KOD MENU NEDİR ?

Kare Kod Menüm temassız QR menü oluşturucu / QR kodu anlık sipariş sistemi, restoranların, barların, kafetaryaların, pizzacıların, otellerin ve diğer işletmeler için çekici bir dijital QR Menüsüile erkekleri birkaç kez vemüşterileriniz kendi cihazlarından birkaç tane vemüşterileriniz birkaç tane vemüşterileriniz birkaç tanesini paylaşabilirsiniz. Kare Kod Menüm dijital QR menü oluşturucuyukullanarak müşterilerinizi hizmet hızıyla, erişiminizi artırın, müşterilerinizdaha akıllı masaları hak ettiği "garsonu beklemek" yerine onlarınzamanlarına değer verdiğinizi hissettirin.Başlamak buladar kolay: Restoranlar için1. Kaydolun veRestoranınızın hesabını oluştur.2. Menü dosyası vemeninizi oluşturun.3. Tablolar için QRkodlarınızı basın ve siparişleri bekleyin! Kodu taramak içintelefon kamerasını veya QR Uygulamasını kullanın.2. Menüde gezinin vesorinizi garson beklemeden verin.3. Siparişiniz NedenCOVID'nin yayılması gerekli sosyal mesafeden ve ortak kullanılannesnelerle temastan kaçınmak gerekir. Bugünlerde tüm restoranlar, barlar, kafeler ve gıda hizmet sektöründeki bütün işletmeler sipariş alma ve ödeme içinQR Kod Menüsü ve temassız dijital olması gerekir. QR Kod Menü, koronavirüsson dönemlerde yeni bir gıda çağını başlatırken, fiziksel menüye veda etmeninzamanı geldi. Ayrıca kafelerin, barların, restoranların, otellerinvb. Birçoğunda gelen sipariş beklemek, sipariş teslimatı veya faturalamagibi istenmeyen zaman israfını önlemenize yardımcı olur. Yeni çiftlerTemassızQR kod menüye geçen işletmeler arasında yerinizi alın.QR Kod Menüsünün FaydalarıÇevre dostu olunQR kodu Menü ile,En İyi QR Kodu DijitalMenü Oluşturucu ve Anında Sipariş SistemiBu Temassız Restoran QR KoduMenü Oluşturucu ile 5 dakikaiçinde için QR (Kare Kod) menüsünüoluşturun. Bu QR kodu dijital menüoluşturucusunu kullanabilir, QR kodunu tarayabilir vetelefonlarını kontrol ederek siparişlerini verebilirler.


bu qr kodunu taraHızlı QR QR menü oluşturucu QR menü oluşturucu QR menü oluşturucu

En kolay ve güvenli deneyimi sunun

Dijital menülerinizi anlık görüntülenmesi için temassız sistemi sağlayın! Uygulama indirmeye gerek yoktur.

Herhangi bir şeye QR Kodu ekleyin.

QR indirin ve menülerden el ilanları, masa çadırları ve sandviç pazarlama materyallerine kadar her şeyin üzerine yorum.

Hızlı QR menü teslimi

Önceden teklifimiz QR şablonumuz, menünüzü hızlı bir şekilde oluşturmanızı kolaylaştırır.

Kolay menü güncellemeleri.

Dijital erkeklerinizde sözlerinizi, fiyatlarınızı ve açıklamalarınızı onun seferinde QR menünüzü yeniden yazdırmadan hızla arama yapın.

Müşteri davranışına göre menüler

Müşterilerinizin çok hangi ürünleri sevdiklerini ve hangilerinin daha yaygınlaştığını öğrenin.

Restoranınız veya barınız için temassız bir dijital QR Kodu Menüsü nasıl yapılır?

Bir QR Kodu Menüsü oluşturmanın kolay ve hızlı süreci, QuickQR'ı diğerleri arasında en iyi QR menü oluşturucu yapar. Bu temassız dijital menü oluşturucu ile bir dakikadan kısa sürede restoranınızın menü QR Kodunu oluşturun.

Sizinizin sizinle anlık iletişim kurmasına yardımcı olur. Bu 4 adımda restoranın menü oluşturma ilerine bir göz atın.

Adım 1: QuickQR'ın QR Kodunu Restoranı Yönet'e gidin

en iyi QR menü oluşturucu

Bu ilk adımda, restoranınızın restoran adı, altyazı, restoran zamanlaması, restoranınızın açıklaması, logo resmi, kapak resmi, adres konumu vb. Gibi bilgilerini doldurmanız gerekir. Ayrıca, müşterinizin bir sipariş ya da değil. QuickQR, müşterinize göstermek istediğiniz şablonu seçmenize olanak tanıyan benzersiz ve gelişmiş çoklu şablon özelliği nedeniyle neden en iyi QR Kodu menü oluşturucusudur.

2. Adım: Bir Restoran Menüsü Oluşturun

en iyi QR menü oluşturucu

Menü kategorilerinizi ve yemek yemeklerini öğelerini oluşturun, resimlerini karşılığını, sunduğunuz yemekler hakkında istediğiniz kadar bilgi ekleyin. Menü öğenize ekstralar ekleyin. Bir öğenin dışında başka bir seçeneğiniz vardır.

Adım 3: QR Kodunu Tasarlayın

en iyi QR menü oluşturucu

QR Kod oluşturucu, QR kodunu istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır. Ön plan rengini, arka plan rengini, dolguyu, köşe yarıçapını vb. Değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, logolu bir QR kodu modu (QR kodunda logo simgenizi), metin (metninizi veya başlığınızı QR Koduna ekleyin) veya basit bir yolla restoran. Mükemmel için logo simgesinin ve metnin dalgınlaşması.

4. Adım: Yüksek kaliteli bir QR Kodu indirin

en iyi QR menü oluşturucu

QR Kodunu PNG yürütme seçeneğiniz vardır.  QR Kodunu indirdikten sonra, menülerden el ilanları, masa çadırları ve sandviç tahtaları gibi pazarlama materyallerine kadar her türlü web malzemeye uygulanabilir.  3 ön tasarım QR şablonu (Flyer) Bunları indirebilir ve web ve reklamcılık için düzenleyebilirsiniz.  QR menünüzü her seferinde yeniden yazmanıza gerek yok, dijital menünüzde istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.